اشوان

6
  • نام اصلی :  اشکان خدابنده
  • متولد : 3 مهر 1369 تهران
  • زمینه فعالیت : موسیقی
  • پیشه : خواننده
  • مدرک تحصیلی : فوق لیسانس مهندسی عمران
  • سالهای فعالیت : 1379 تاکنون
  • برادر : اروان خدابنده

بیوگرافی کامل اشوان

اشوان متولد 3 مهر 1369 در تهران ، خواننده پاپ ایرانی می باشد.بیوگرافی اشوان(اشکان خدابنده) خواننده و همسرش + زندگینامه

بیوگرافی اشوان(اشکان خدابنده) خواننده و همسرش + زندگینامه

 

اشوان – Ashvan

فارغ التحصیل فوق لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد ، با گیتار الکترونیک شروع کرد و حالا خواننده بنام و پر طرفدار می باشد.

خانواد

اشکان خدابنده لو معروف به اشوان در یک خانواده 4 نفره در تهران متولد شد ، پدرش اصالتا اهل دامغان و مادرش طالقانی است و تنها یک برادر بنام آروان دارد.

 

اشوان و مریم خدارحمی

شروع خوانندگی

اشوان فعالیت موسیقی خود را با نوازندگی گیتار از ده سالگی شروع کرد سپس از 15 سالگی شروع به آموختن گیتار الکتریک کرد. سپس بصورت تجربی پیانو را شروع کرد و بعدها به آهنگسازی و نوشتن ترانه پرداخت.

 

اشوان و ساره بیات

شهرت

تک ترک هایش باعث شد خیلی زود صدایش مشهور شود و با آهنگ تنها شدم و بعد از آن آهنگ ها بهت مریضم ،شمع ها رو روشن کن و … طرفداران دو آتیشه خودشا جمع کرد.

سبک غربی و نقطه قوت

تلاشش برای ارائه شعر و ملودی عام پسند مطابق با سلیقه خودش در سبک غربی را نقطه قوت خود در موفقیت در این عرصه می داند.

 

اشوان و ترلان پروانه

اولین کنسرت

اشوان اولین کنسرت خود را در 24 شهریور 95 وقتی 26 ساله بود در سالن برج میلاد با استقبال پرشوری در یک سانس برگزار کرد که بخاطر این استقبال دو سانس دیگر تمدید شد.

حمایت خانواده و دایی

اشوان از پدر و مادرش بعنوان رفقای خود یاد میکند ، همچنین از دایی اش فریدون محرابی که در رادیو فعالیت میکند بعنوان حامیان خود برای ورودش به این عرصه نام می برد.

اولین آلبوم

نخستین آلبوم اشوان ، بهت مریضم نام دارد که علی رغم اینکه اعلام شده بود زمستان 1395 منتشر خواهد شد هنوز وارد بازار موسیقی نشده است.

 

اشوان و صابر ابر

نظر جنجالی اشوان در مورد حامد همایون!

اشوان با حضور در برنامه گفتگو محور شبکه شما ، در پاسخ به سوالی که مجری در مورد حامد همایون از وی کرد گفت : موسیقی حامد همایون سلیقه من نیست ، من همه تلاشم اینه در ترک های جدیدم کمی تنظیم آهنگ بروز تر باشد. از نظر بار موسیقیایی در حدی نیست که بخواهم اظهار نظر کنم و از نظر موسیقیایی حامد همایون را خواننده نمیدانم!

 

مصاحبه جنجالی اشوان در شبکه شما

وضعیت ازدواج و همسر اشوان

از وضعیت ازدواج و همسر اشوان اطلاعات دقیقی در دست نیست و ظاهزا اشوان مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است. وضع مالی خوبی دارد و ماشینش بنز است.

 

اشوان در موزیک ویدیو منو دریاب

رابطه با علی طباطبایی

اشوان با مرحوم علی طباطبایی بازیگری که در سال 94 سکته کرد و مرحوم شد رابطه خوبی داشت ، از طریق یک دوست مشترک باهم آشنا شده بودند و قرار بود علی برگزار کننده اولین کنسرت وی باشد.

آهنگهای اشوان

اشوانقاصدک

دانلود آهنگ اشوان قاصدک

اشوانبن بست

آهنگ اشوان بن بست

اشوانآهنگ شاد

دانلود آهنگ آشوان آهنگ شاد

اشوانپروانه

اشوان پروانه

اشوانمنودریاب

منودریاب

آشوانریمیکس