سینا پارسیان

16

بیوگرافی سینا پارسیان :

من متولد ۲۸ اسفند ۶۸ هستم. اول رشته مهندسی مکانیک بودم و به رشته مهندسی معماری تغییر رشته دادم. کارشناسی‌ام را در رشته مهندسی معماری گرفتم. من از دوران طفولیت به همه شعر و موسیقی علاقه داشتم. یعنی در قرائت قرآن من قاری ممتاز سیستان و بلوچستان در دوران دانشجویی هم بودم. نماز جمعه‌اش را من می‌رفتم، اذان می‌گفتم یا قرآن می‌خواندم یا هر مجلس مهمی که بود. بعد از یک مدت دوری از فضای موسیقی و این داستانها یک اتفاقی افتاد و یک جرقه‌ای توی ذهن من خورد. تازه هم ازدواج کرده بودم.

من برگشتم گفتم خود من جزو کسانی بودم که نه دی در انقلاب بودم. آنجا بودم. منتهای مراتب احساس و استنباط من این است که سوای آن دلیلی که مردم برای حمایت از بحث ولایت دارند. احساس می‌کنم خون من روی امام حسین (ع) به جوش آمده. یعنی جرقه اولیه بحث امام حسین (ع) و توهین و هتک حرمت محرم بود که در آن تزریق شد و به حمایت از ولایت تبدیل شد.

دو سال و خرده‌ای پیش ازدواج کردم. فکر می‌کنم نود و یک. به همسرم گفتم من می‌خواهم بروم و موسیقی کار بکنم. گفت چه جوری. گفتم نمی‌دانم ولی می‌خواهم بروم و موسیقی کار بکنم. می‌خواهم به تهران بروم. خلاصه اجازه را گرفتیم و من از مجتمع اطلس استعفا دادم. مدیر آنجا که یکی از دوستان ما هم بود، گفت حداقل بگذار ما یک جور دیگری استفاده بکنیم و در تعامل باشیم. گفتم چطوری. گفت بچه‌های سفیر برای اولین بار یک مستند ساخته‌اند و می‌خواهند تیتراژ آن را بزنند. ما به کارگردان مستند آقای رضوانی زنگ زدیم و صحبت کردیم. موافقت اولیه را اعلام کردند و ما به تهران آمدیم و شروع به کار کردن کردیم.

آهنگهای سینا پارسیان

سینا پارسیانقلابی

سینا پارسیان قلابی

سینا پارسیانانتها

سینا پارسیان انتها

سینا پارسیانخاای

سینا پارسیان خالی

سینا پارسیاندایره

سینا پارسیان دایره

سینا پارسیانکم دارمت

سینا پارسیان کم دارمت

سینا پارسیانمارادونا

آهنگ سینا پارسیان مارادونا

سینا پارسیانمصر

آهنگ سینا پارسیان مصر

سینا پارسیانالا و بلا

سینا پارسیان الا

سینا پارسیاننمیتونی

دانلود آهنگ سینا پارسیان نمیتونی

سینا پارسیانکشتی 4

دانلود آهنگ سینا پارسیان کشتی 4

سینا پارسیانوقتی نیستی

دانلود آهنگ سینا پارسیان وقتی نیستی

سینا پارسیاناون روزا

سینا پارسیان اون روزا

سینا پارسیانکی

سینا پارسیان کی

سینا پارسیانزهر چشم

پارسیان زهر چشم

سینا پارسیانزرگر

زرگر

سینا پارسیانجشن شکرگزاری هیچ