محمد علیزاده

محمد علیزاده

9
1
  • نام:محمد
  • نام خانوادگی:علیزاده
  • تاریخ تولد:136/1/23
  • محل تولد:کرج
  • پیشه:خواننده و آهنگساز

زندگینامه محمد علیزاده

محمد علیزاده در 23 دی سال 1360 در کرج به دنیا آمد.وی در حال حاضر در تهران زندگی می کند. وی درخانواده ای کاملا فرهنگی و علمی رشد کرد پدرش معلم بود و یک خانواده سنتی که آنرا بزرگترین افتخار خود میداند بزرگ شد، یک خواهر دارد و میگوید خوانندگی را از 4 سالگی شروع کرده است.

علاقه به قرآن تا خواننده شدن

محمد علیزاده علاقه خاصی به قرآن دارد و سه سال پیاپی مقام اول قرائت قرآن را توانسته کسب کند. از پانزده سالگی یاد گیری موسیقی  اصیل ایران را شروع کرد ، قبلش هم دستگاههای قرآن را یاد گرفت . آقای دکتر جوانمرد که مربی قرآن او بودند تمام دستگاههای قرآن را به او یاد دادند . بعد از مدتی مشاهده کرد که موسیقی سنتی را خیلی دوست دارد به همین دلیل “ردیف” هم آموخت.

عاشقی تا ازدواج محمد علیزاده

محمد علیزاده مجرد است و هنوز ازدواج نکرده، می گوید یک بار عاشق شده آن هم در 19 سالگی و به آن افتخار میکند، مدتی پیش شایعه ازدواج او با بهاره افشاری به گوش می رسید، که این خبر از طرف خانوم افشاری تکذیب شد.

همکاری با رضا صادقی و فرزاد حسنی

وی سال های زیادی تلاش کرد تا بتواند در عرصه موسیقی ایران نام آشنا شود. وی مدت های زیادی به همراه بسیاری از خواننده های مشهور کشور نظیر رضا صادقی در رادیو جوان به اجرای برنامه پرداخته است. اجرای وی در رادیو جوان و آشنایی علیزاده با فرزاد حسنی باعث شد تا او آهنگ «خداحافظ» با شعری از فرزاد حسنی را برای تیتراژ برنامه کوله پشتی که در سال 1385 پخش شد را اجرا کند

آلبومهای محمد علیزاده

محمد علیزادهگفتم نرو

محمد علیزاده گفتم نرو

آهنگهای محمد علیزاده

محمد علیزادهخوش میگذره

محمد علیزاده خوش میگذره

محمد علیزادهدلتنگی

محمد علیزاده دلتنگی

محمد علیزادهگل

محمد علیزاده گل

محمد علیزادهلطفا

آهنگ محمد علیزاده لطفا

محمد علیزادهگاندو

محمد علیزاده گاندو

محمد علیزادهزخم

محمد علیزاده زخم

محمد علیزادهخیلی خوشحالم

علیزاده خیلی خوشحالم

محمد علیزادهتو بری بارون

تو بری بارون

محمد علیزادهجز تو

جز تو