مهدی احمدوند

مهدی احمدوند

9

مهدی احمدوند یکی از خوانندگان جوان کشور است که آلبوم هایش حسابی سرو صدا به پا کرده است. در این مطلب زندگینامه و بیوگرافی احمدوند را برای علاقه مندان معرفی می کنم. مهدی یک دهه هفتادی تمام عیار است که در یکی از روزهای زمستانی به دنیا آمده است. تاریخ تولد این خواننده خوش صدا به تاریخ بیست و نه بهمن هزار و سیصد هفتاد ( 29/11/1370 ) ثبت شده است. وی علاوه بر خوانندگی، ترانه سرایی هم می کند. در اغلب موارد اشعار ترانه های مهدی توسط خودش سروده می شود. وی دستی هم در آهنگسازی دارد و گهگاهی در این زمینه هم فعالیت می کند.

مهدی احمدوند در مورد زادگاهش می گوید: در شهر کرج به دنیا آمدم و در همان شهر هم بزرگ شدم. در حال حاضر 27 سال دارم و منتظر تولد 28 سالگی در همین روزها هستم.( شنیدن بیوگرافی مهدی احمدوند از زبان خودش حس و حال دیگری دارد) . او می گوید: قد و وزن مهدی احمدوند چقدر است؟ این سوالی است که اغلب از من پرسیده می شود. راستش دانستن اینکه چند سانتی متر هستم و یا ترازو چه عددی را برایم ثبت می کند، خیلی برای طرفداران جای سوال دارد. جالب اینجاست که تا به حال چندان به این موضوع حساسیت نشان ندادم.

مهدی احمدوند طرفداران پر پا قرص زیادی دارد که دوست دارند زیر و بم زندگی اش را بدانند. بالاخره سلبریتی شدن اینها را هم دارد. در مورد اصالت خانوادگی و ریشه ابا اجدادی مهدی همیشه تردیدهایی وجود داشته است. با توجه به اینکه خواننده جوان مان زاده و بزرگ شده استان البرز است، عده ای او را اصالتا کرجی می دانند. پدر مهدی همدانی است ولی به استان البرز سفر کرده است. در واقع اگر بخواهیم بگوییم مهدی احمدوند اصالتا اهل کجاست؟ نمی توانیم اصالت همدانی وی را نادیده بگیریم. بدون تردید وی اصالتا همدانی است ولی در کرج چشم به جهان گشوده است.

آهنگهای مهدی احمدوند

مهدی احمدوند ساحل

مهدی احمدوند ساحل

مهدی احمدوندالهه ی ناز

مهدی احمدوند الهه ی ناز

مهدی احمدوندقدم قدم

مهدی احمدوند قدم قدم

مهدی احمدوندعزیزم

آهنگ مهدی احمدوند عزیزم

مهدی احمدوندتعبیر

آهنگ مهدی احمدوند تعبیر

مهدی احمدوندآواز قو

احمدوند آواز قو

مهدی احمدوندسلام

مهدی احمدوند سلام

مهدی احمدوندماشین زمان

احمدوند ماشین زمان

مهدی احمدونددیوار

دیوار