هوروش بند

هوروش بند

5

بیوگرافی کامل هوروش بند {مهدی دارابی} و لیست اهنگ ها برای دانلود

مهدی دارابی ترانه سرا و آهنگ ساز و خواننده گروه هوروش بند اکنون در صدر خوانندگان معروف ایران قرار دارد. وی که در هفدهم مرداد سال ۱۳۷۲ متولد گردیده است با خوانندکانی چون مهدی جهانی، مسیح، آرش AP، شهاب رمضان و محمد علیزاده همکاری کرده است.

مهدی دارابی که اصالتا اهل کوهدشت استان لرستان است در تهران متولد گردیده است. او از سال ۱۳۹۵ با گروه هوروش بند همکاری خود را آغاز کرده است و در این گروه در کنار حمید فریزد ، مسیح ، آرش عدل پرور و مسعود جهانی به همکاری می پردازد .

تاسیس هوروش بند

هوروش بند در سال ۱۳۹۵ توسط مسعود جهانی تنظیم کننده مطرح کشور تاسیس گردید . مدیریت اجرایی را حمید فریزد بر عهده دارد و مهدی دارابی تنها خواننده ی گروه می باشد . هوروش بند اولین بار با «به یاد تو می‌افتم» معروف شد و طرفداران بسیاری را پیدا کرد . این قطعه که مضمونی عاشقانه دارد توسط آرش AP سروده شده است .

در واقع تمام اشعار و ملودی های این گروه را آرش عدل پرور و مسیح می سرایند .

تیتراژ فرمول ۱

برنامه تلوزیونی فرمول یک با مجری گری علی ضیا پخش میگردید . تیتراژ این برنامه با اجرای هوروش بند بر روی آنتن زنده صدا و سیما می رفت . ملودی این تیتراژ با سروده ای از آرش عدل پرور و خوانندگی مهدی دارابی و تنظیم کنندگی مسعود جهانی بر روی انتن می رفت . سایر تیتراژهای برنامه های تلوزیونی را می توانید از مدیاک دانلود کنید .

جدایی مسعود جهانی از گروه هوروش بند

این موضوع یک شایعه بود و مهدی دارابی در این خصوص بیان کرد :

“واقعاً جای مسعود تو کنسرت‌ها خالیه، دوستان واسه اولین بار اینجا اعلام می‌کنم. به دلایلی فعلاً به مسعود اجازه فعالیت ندادن، یه مدت کوتاهی باید بدون مسعود به اجراها ادامه بدیم، لحظه‌لحظه کنارمان هست اما پشت‌صحنه، خیلی زود انشالله رو استیج بهمون ملحق میشه، هیچ‌کس از گروه هوروش جدا نخواهد شد، باهم شروع کردیم تا آخرش هم باهم خواهیم بود، خیلیا سعی کردن که هوروش رو متوقف کنن، اما به خواست خدا نتونستن.”

 موسیقی خوب و استاندارد باشد و برای همین در قطعه «مجنون» با مهدی دارابی همخوانی داشتم. تشکر بی‌پایان از کسانی که ما را در این اثر یاری کردند، خصوصاً مهدی آذر عزیز، کیارش حسن‌زاده، محمدحسین توتونچیان، شهاب رمضان و مهدی فرهبد عزیز. رضایت و حمایت شما بزرگ‌ترین هدیه از طرف شما به گروه هوروش است. امیدوارم این قطعه را دوست داشته باشید.”

حضور مهدی دارابی در دورهمی

مهدی دارابی در برنامه تلوزیونی دورهمی به مجری گری مهران مدیری حضور پیدا کرد و دو قطعه از آثارش را بر روی صحنه اجرا کرد .

آهنگهای هوروش بند

هوروش بنددیشب پرشب

هوروش بند دیشب پریشب

هوروش بندزیر بارونا گمم

خورش بند زیر بارونا گمم

هوروش بندماه پیشونی

بند ماه پیشونی

هوروش بندشاید یه شب بارون

شاید یه شب بارون

هوروش بنددریایی

دریایی